الـــــان دیــگه وقتـشه!

کسب و کارتو آنلاین کن

طراحی سایت

سئو سایت

map-pointer-house

ثبت مکان کسب و کار در گوگل

پشتیبانی سایت

امروزه هر کسب و کاری برای افزایش فروش و برندینگ خود نیاز به یک سایت مناسب و پویا دارد. دنیای دیجیتال فرصت های بکری را برای افزایش مشتریان و معرفی برند کسب و کار در اختیار شما قرار داده است بنابراین استفاده از این فرصت های موجود در دنیای آنلاین یک امتیاز است.

با راه اندازی وب سایت خود با قابلیت هایی نظیر امکان فروش آنلاین، رزرو نوبت، رزرو اتاق، درخواست مشاوره، پاسخگویی آنلاین، نظرسنجی، امکان دانلود و کلی امکانات دیگر ویترین کسب و کار خود را کامل کنید.

 

با توجه به فراگیر شدن اینترنت در جوامع شاهد این هستیم که در هر ثانیه بیش از 60000 جستجو در موتورهای جستجوگری مانند گوگل اتفاق می افتد بنابراین نادیده گرفتن این موضوع و عدم وجود سایت شما در نتایج جستجوی گوگل یک اشتباه برای کسب و کارتان است.

با رعایت اصول و قواعد سئو و همچنین پیاده سازی منظم و دائمی آن این امکان برای سایت شما فراهم می شود تا کسب و کار آنلاینتان در جستجوی کاربران و نتایج گوگل قرار گیرد.

حتما شما هم اسم گوگل مپ به گوشتان خورده است. در مپ گوگل می توانید آدرس کسب و کار خود را ثبت کنید تا مخاطبان و کاربران شما براحتی به آدرس کسب و کار شما دسترسی داشته باشند. نکته قابل توجه هم آنست که کسب و کار شما در هنگام جستجوی کاربران نزدیک به شما در جستجو نیز قرار گیرد و اینگونه است که گوگل به کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

 همچنین ثبت مکان کسبوکار در گوگل مپ باعث آن می شود که مشخصات کسب و کار شما مانند نام آن، شماره تماس، آدرس و ساعت کاری و نیز تصویر محل کسب و کارتان در سمت راست صفحه جستجوی گوگل برای سایرین قابل نمایش باشد.

اگر برای سایت خود نیاز به پشتیبانی منظم و اصولی دارید، ما در کنار شما هستیم تا مشکلات سایت شما را برطرف کرده و همیشه در دسترس و بروز باشد